Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: hermosa y muy natural, solo que deberé cortarla un poco
Color: Negro
Price: $136.090
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Peso Neto | 61 g |
| Largo | 15.24 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 55 cm |
| SKU | sb2303280614482528 |
Author: m***6
Date:
Review: hermosa y muy natural, solo que deberé cortarla un poco
Color: Negro
Author: k***3
Date:
Review: it's a hair that generat the true beauty of a woman
Color: SNatural
Author: k***r
Date:
Review: good it’s awesome i love it
Color: Negro
Author: s***t
Date:
Review: Hahahahah such a wonderful wig( I’m so happy with this lil wig)
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.